top of page

Offline TEKNİK ANALİZ Eğitim Kampları

-- Güncel Eğitimler --

IMG_1075.heic
Sait ARSLAN
Eğitmen

Eğitim Dersleri benim tarafımdan anlatılmaktadır.
Mantık, anlam, teori, uygulama ve psikoloji.

kamile-uray.jpeg
Kamile Uray
Mentör

Kamp katılımcılarına birebir mentörlüğü, canlı ders tekrarını, teknik analiz soru cevap çalışmalarını, ödev kontrolünü ben yapıyorum.

vuca-borsa-team-fatih-duran.jpg
Fatih Duran
Mentör Yardımcı

Kamp katılımcılarına birebir mentör yardımcılığı, teknik analiz soru cevap desteği, ödev kontrol desteğini ben yapıyorum.

 • Peki nedir bu KULÜP olayı?
  Bu bir profesyonel teknik analiz kütüphanesidir. VUCA - KULÜP ÜYELİĞİ - Ayrıcalıklı bir komünitenin ayrıcalıklı bir üyesi olacaksınız. - Ayrıcalıklı bir komünitenin bir üyesi olmanın yanı sıra spesifik olarak kısa vadeli hızlı traderların olduğu ayrıcalıklı bir kulübün üyesi olacaksınız. - Ayrıcalıklı bir komünitenin bir parçası olmanın yanı sıra spesifik olarak Orta ve Uzun vadeli yatırımların teknik olarak grafikler üzerinde tartışıldığı ve profesyonel bir bakış açısı getirildiği hızlı traderlerın aksine daha çok orta uzun vadeli yatırımların merkeze alındığı ayrıcalıklı bir kulübün üyesi olacaksınız. Türk hisse senetleri, ABD hisse sentleri, Altın, Gümüş vb.
 • VUCA - Borsa Kulübü nedir ve neden abone olmalıyım?
  Uzun yıllardır, tüm hayatımızı finansal piyasalarda kazanmak üzerine kurduk. Tüm işimiz, tüm gücümüz sadece bu sektörde dedik. Bu yolda onbinlerce insana karşılıksız yardımcı olduk. Türkiye'nin en büyük ÜCRETSİZ TEKNİK ANALİZ KÜTÜPHANESİNİ kurduk. Yüzbinlerce hatta milyonlarca insanla etkileşimde bulunup yetişebildiğimiz herkesle bilgimizi paylaşmaya çalıştık. Ki bu dünyanın en güzel hislerini yaşamamıza sebeb oldu. Öyle ki çoğu zaman para kazanmaktan çok daha güzel hisler yaşattırdı. Fakat artık daha kaliteli ve ayrıntılı bilgi verebilmek için çok daha ayrıcalıklı bir komünite kurma ihtiyacı hissettik. Bu düşünceler hem bizim yüzbinlerce insanla doğru bilgiyi paylaşırken bir adım daha ileri gitmemiz gerektiğinden dolayı oluştu, hem de hepsine tek tek teşekkür ettiğimiz sosyal medyadaki arkadaşlarımızın talebi üzerine oluştu. Şimdi neden abone olmalıyım kısmını tekrar değerlendirecek olursak eğer ayrıcalıklı ve daha özel bir komünitenin parçası olmak istiyorsanız, daha yakından ve detaylı bilgi alışverişi dünyasına katılmak istiyorsanız eğer abone olmalısınız.
 • VUCA - Trade Kulübü nedir?
  Uzun zamandır takip edenler bilir ki, Vuca Fight Club isimli hep Beta aşamasında tuttuğumuz paylaşırken hem eğlenip hem kazandığımız tamamen ücretsiz bir telegram grubumuz vardı. İşte onun daha profesyoneli VUCA Trade Kulübü üyelerine özel oldu. Yani kısaca, kısa vadeli minik ve sabit risklerle birlikte vadeli işlemlerde long/short pozisyonlarının paylaşıldığı bir yerdir. Tamamen Vuca Trade Kulübü üyelerine özel olan paylaşımların yanı sıra, sesli sohbetler, yazılı sohbetler de her zaman açık olacaktır.
 • VUCA - Yatırımcı Kulübü Nedir?
  Eğer sen de bir yatırımcıysan ve kısa vadeden ziyade daha çok orta-uzun vade değer yatırımı düşünüyor ve uyguluyorsan bu kulübe katılarak çok daha derin ve temiz bilgilere ulaşabilirsin.
 • Teknik Analistler Kulüp içindeki paylaşımları piyasada kullanıyor mu?
  Evet! Kulüplerin içindeki üretilen içerikler, analistlerin direkt olarak piyasada kendi bireysel yatırımlarını yönetmek için kullandığı bilgilerdir.
 • Üyeliğimi iptal edebilir miyim?
  Kesinlikle, istediğiniz zaman. Üye girişinizi yaptıktan sonra profilinize girip aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz.
 • Bu bir yatırım tavsiyesi midir?
  Kesinlikle hayır, bu bir yatırım tavsiyesi içeren kütüphane/kulüp/grup değildir.

Neden Bir Eğitim Satın Almalısınız?

Bir kaç ay içinde 10yıl+ 'lık tecrübeye, teorik ve pratik bilgiye ulaşabilmenin en kolay yoludur.

Yıllar içinde hiçbir eğitim satın almadan da ilerleyebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Bu inkar edilemez bir gerçektir.

Ancak bir eğitime katılarak hayatımızın en önemli kavramı olan zamanı da satın almış olursunuz.

Neden Videolu Eğitim?

Zaman, mekan ve ilerleme hızından bağımsız olarak, eğitimin gidişatının kontolünü tamamen elinize aldığınız bir eğitim modelidir.

Canlı eğitim modellerinden bir eksiği yoktur.

Üstelik biz her katılımcıyı eğitim süreci boyunca teorik bilgilerini pratiğe dökebilmesi için özel bir grubun için alarak kamp sürecinde birebir yanında oluyoruz.

Sadece video dizisini izleyerek bir yere varmayacağının bilincindeyiz. Bu yüzden özgürce ve sınırsızca soru sorabilmesi için her daim yanında oluyoruz.

Dahası da, mezun olduktan sonra mezunlarımızın da olduğu gruba ekleyerek eğitim ve pratik yapma sürecinin her daim devam etmesini sağlıyoruz.

Aklına takılan bir soru varsa, veya bir önerin varsa bize ulaşmaktan çekinme lütfen.

bottom of page